O nasOd 2005 roku oferujemy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego procesu produkcji materiałów promocyjnych, wdrażania i realizacji akcji promocyjnych BTL i ATL.

Zajmujemy się kompleksową obsługą dużych organizacji, począwszy od strategii marketingowej projektu, pełnej realizacji akcji i logistyki z nią związanej. Na nasz sukces składa się wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm zespołu – kreacji, sprzedaży, produkcji.

Stale unowocześniamy nasze studio graficzne, stale inwestujemy w nowy sprzęt produkcyjny i wprowadzamy nowe technologie produkcji POS.

Nasza firma rośnie razem z naszymi klientami.

 1. Ludzie
  Doświadczony zespół, bazujący na wieloletniej praktyce w międzynarodowym środowisku marketingu i sprzedaży.
 2. Technologie
  Nowoczesny  park maszynowy, własne powierzchnie produkcyjne i magazynowe, odpowiednie procesy logistyczne. Wszystko to pozwala na bezkonkurencyjną politykę cenową dla naszych klientów.
 3. Współpraca
  Od 2007 roku jesteśmy członkiem Promotion Service Institute, a od roku 2008 organizacji zrzeszającej firmy o stabilnej pozycji finansowej – Solidni w Biznesie.
  W roku 2010 wstąpiliśmy do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, gdzie Agnieszka Sędzikowska – Client Service Director piastowała dwie kadencje Członka Zarządu.
  Pro publico bono
 4. Wspieramy Fundacje Chrześcijańska Misja Społeczną pomagająca dzieciom z ubogich rodzin w Warszawie

Pracujemy dla dobra naszego businessu i pragniemy jednak by środowisko która nas otacza pozostało takie jak my je widzimy, dlatego pomimo znaczących kosztów zbudowaliśmy naszą siedzibę w oparciu o technologie ekologiczne o bezinwazyjnym wpływie produkcji na środowisko naturalne i zapewniające maksymalny komfort pracy naszego zespołu.

Od 2023 jesteśmy częścią Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Polska, które jest najszerszą, najbardziej wpływową reprezentacją branży marketingowej w Polsce.

W 2023 roku – .RITF otrzymał Diament Forebes dla najszybciej rozwijającej się firmy w PL. Niezależne media marketingowe zaklasyfikowały nas na 21 miejscu w PL w kategorii niezależnych agencji reklamowych.

Będziecie Państwo zawsze miłymi gośćmi w naszej Firmie.

Pozdrawiam

Jakub Wlazło

Zarząd RITF

Kadra menadżerska

Obszary działaności:


Jak działamy: